בואו לעבוד איתנו

חברת ZmiAlpha מזמינה אתכם להיות חלק מצוות פורץ דרך

טכנולוגיה

מפתח בכיר

המפתחים שלנו הם האדריכלים של התחלות חדשות, והפעילות שלנו מוקדשת להובלת פרויקטי ה-IT החדשניים ביותר. במסגרת התפקיד, תעסקו במחקר, פיתוח וניהול מערכות.

תואר ראשון בהנדסת תוכנה/מחשבים או ניסיון שווה ערך, שליטה בשפות מבוססות JVM, מיומנויות ניהול מסדי נתונים, מומחיות ב-SpringBoot ושליטה באנגלית ובעברית. עדיפות להכרת Salesforce CRM.

אנחנו מחפשים יכולות מקצועיות חדשניות מוכוונות פרטים עם כישרון לחשיבה גדולה, מוטיבציה עצמית ויכולת עבודה בצוות.

Tech

מנהל IT

מנהלי ה-IT שלנו יוצרים תפעול תקין של מערכות מחשוב וייצור פנימיות, ומציעים תמיכה מקיפה בכל הארגון. אתם תנהו פרויקטים של IT, תפתרו בעיות ברשת ותתחזקו מערכות, מתוך הקפדה על מצוינות תפעולית.

ארבע שנים ומעלה בניהול IT, עם בסיס חזק במערכות לינוקס, שירותי ענן ופתרון תקלות חומרה/תוכנה. חובה שליטה בשפה העברית והאנגלית.

אנו מחפשים פותרי בעיות עם חשיבה ממוקדת לקוח ויכולת מתקדמת ליצור פתרונות טכנולוגיים חדשניים.

עסקי

מנהל משרד

להובלת הפעילות היומיומית והפרויקטים האסטרטגיים שלנו כמנהל המשרד, תובילו את הצוות, תפקחו על התקציב, מערך הרכש ותכנון אירועים, ותוודאו שהפעילות מתנהלת בסביבה דינמית ויעילה שתורמת לחדשנות עסקית.

שלוש שנים ומעלה בניהול משרד עם צוותים גדולים, כולל מוניטין מוכח בניהול פרויקטים והובלת צוות. נדרשת נוכחות משרדית במשרה מלאה, עם שליטה באנגלית לשיתוף פעולה בינלאומי.

אנחנו מחפשים מנהיגים אנרגטיים עם כישרון בריבוי משימות ותשוקה ליצירת זרימות עבודה תפעוליות תקינות.

מרקטינג

מנהל PPC

הגדרה והוצאה לפועל של תוכנית הפרסום הדיגיטלית שלנו כמנהל ה-PPC של החברה. מאסטרטגיה להטמעה, תיצרו תנועת קהל שתתורגם ללידים נכנסים, ותתרמו לצמיחת ההכנסות באמצעות הפעלת קמפיינים פרסומיים עוצמתיים בערוצים שונים.

שנתיים ומעלה ניסיון בניהול PPC, עם הבנה מקיפה במודעות חיפוש בגוגל, קמפיינים בלינקדאין ו-Google Analytics. שליטה באנגלית – חובה, וניסיון ב-B2B – יתרון.

אנו מחפשים עובדים עם יכולות אנליטיות, לצד נטייה לחדשנות והבנה עמוקה של מגמות שיווק דיגיטלי.

מוכנים להיות חלק מצוות שמשפיע על עסקים בארץ ובעולם?

ZmiAlpha מחפשת אתכם. אם אתם מעוניינים לתרום את הכישורים, היכולות, הניסיון והידע שלכם לצוות שמעריך חדשנות, יצירתיות וחשיבה קדימה, אנחנו רוצים לשמוע מכם.

שלחו את קורות החיים שלכם באנגלית וקישור GitHub אל [email protected]